Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Engeland en Schotland herkansing - Forum Wereldfietser

Engeland en Schotland herkansing

Zoals blijkbaar niet duidelijk was, hieronder het adres. Overigens staat ook mijn www onder het bericht.

http://www.voorheen-de-boswachter.nl

Peter

Prachtige foto's. Ik heb er vroeger met veel plezier gefietst, maar vind met kinderen het risico van langdurige regen nog iets te groot. Maar het komt vast wel weer.
Wim

Willem Jongman schreef:Prachtige foto's. Ik heb er vroeger met veel plezier gefietst, maar vind met kinderen het risico van langdurige regen nog iets te groot. Maar het komt vast wel weer.
Wim
De tweede foto - die met de rode jas en de zwarte auto op de achtergrond - hij is haast mijn dubbelganger :!: , alleen is m'n haar grijzer.