Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Verschillende kogellagers - Forum Wereldfietser

Verschillende kogellagers

Heb niet goed opgelet bij het demonteren van mijn campy achternaaf bj. '96-'97 . :oops: Maar mijn kogellagers hebben 2 verschillende grootten. Weet iemand aan welke kant welke horen. Ze passen goed aan beide zijden.
Greetz
Woutre schreef:Heb niet goed opgelet bij het demonteren van mijn campy achternaaf bj. '96-'97 . :oops: Maar mijn kogellagers hebben 2 verschillende grootten. Weet iemand aan welke kant welke horen. Ze passen goed aan beide zijden.
Greetz
Onwaarschijnlijk dat omgekeerd ook goed past. de kleintjes horen aan de freewheelzijde, en dat kun je ook beredeneren als je de conussen met de neus tegen elkaar legt

PDF-en van exploded views trek je gewoon van de Campa site