Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Gravel offroad kampeertocht Apeldoorn 17-19 april - Forum Wereldfietser

Gravel offroad kampeertocht Apeldoorn 17-19 april

De start is gepland op vrijdagmiddag 17 april vertrek rond 14.00 uur van het Station Apeldoorn. Even afspreken als je met de auto komt dan regelen we een plek voor de auto en van daaruit rijden we naar het station van Apeldoorn toe. Hier eindigen we zondagmiddag ook weer. Wil je vrijdagavond komen dan is de camping niet ver fietsen ( 10km ) vanaf het station. Vrijdagmiddag fietsen we naar de camping de vinkenkamp in lieren daar settelen we ons, en dan kunnen we even een rondje posbank rijden met zijn allen. Uiteten kan op de camping zelf.

De volgende dag zaterdagochtend vertrekken we uiterlijk om 9.00/9.15 vanaf camping de vinkenkampom. Dan rijden we 80 km alleen maar op gravel en kleine stukjes fietspad. Ons einddoel is de volgende Camping Huttopia de Veluwe in harskamp voor de overnachting.  Zondag fietsen we terug door de bossen van het Loo naar het station van Apeldoorn. De afstand is 80 km op zanderige wegen en gravel en zijn we aan het einde de middag wel ongeveer terug. Zaterdag gaan we vlak voor het einde nog even stoppen om boodschappen te doen.  We fietsen alle dagen veel gravel en offroad ( smalle paadjes ), dus bijna geen verharde paden of asfalt. Er zijn vlakbij overal wel makkelijke fietspaden. 

Aanbevolen fietstype is echt een Gravel of mountainbike ivm de zwaarte van de tocht.

Maximum aantal deelnemers: 20. Uiterste inschrijfdatum 10 april

Lijkt je dit leuk? Meld je aan via https://wereldfietser.nl/activiteiten/o ... ct/181/353

Praktische zaken:

Aanmelden kan tot voor 10 april zodat ik definitief kan reserveren
Deelname aan de activiteit is voor eigen risico
Financiën eerste camping betaal je bij mijn, dan is dat is gelijk je inschrijving bevestigd
Als er meer interesse is kom je op de ‘reservelijst’
Deze tocht is een initiatief van Wim. Heb je vragen? Na aanmelding kun je contact met hem opnemen.

Initiatiefnemer Wim van Berkel

Meld je aan via https://wereldfietser.nl/activiteiten/o ... ct/181/353
Gaat de route door het Kroondomein? Dan is een vergunning noodzakelijk https://kroondomeinhetloo.nl/contact
IMG_4925.jpeg
IMG_4926.jpeg
Dan is een vergunning noodzakelijk
Dat lijkt mij stug, op de website lees ik dat een vergunning nodig is voor: Excursies, evenementen en commerciële activiteiten door derden. Volgens mij valt een fietstocht met een groepje hier niet onder. Het is zeker geen excursie en ook geen commerciële activiteit. De definitie voor een evenement die ik kan vinden is: "Een evenement is een bewust geplande, tijdelijke bijeenkomst, zoals een festival, beurs of voorstelling, bedoeld om mensen samen te brengen voor vermaak of een specifiek doel. Het vindt plaats op een afgebakende locatie en tijd." Dus volgens mij is het ook geen evenement.
Uit ervaring – ik woon in Apeldoorn en rijd veel met groepen door de Kroondomeinen – kan ik zeggen dat er geen vergunning nodig is om met een groep door de Kroondomeinen te fietsen.
(Uiteraard binnen de opengestelde periode van 25 december t/m 15 september.)