Ik heb het inmiddels bij een paar klanten als goedkoop alternatief voor een kettingkast gemonteerd nadat die voor de zoveelste keer gesloopt was. (Pupers, gooi en smijt fietsen etc) Tevens op me eigen vouwfiets in gebruik gehad.
Bij mijn klanten is het tot redelijke tevredenheid, het is relatief goedkoop en voldoende stevig. Wel is het in het begin (en naar mijn mening te lang) erg krakerig qua geluid.
Bij mijn vouwfiets heb ik hem (voorlopig) verwijdert ivm een rohloffnaaf met een 15tands tandwiel, en ik bang ben voor het "kapot" schuren van me naaf huls. Daarvoor gebruikt in combinatie met dezelfde rohloffnaaf met een 16tands tandwiel en dat ging prima, met de kanttekening van het geluid uiteraard.