door
wimbas » vr 07 nov, 2014 22:49
Mijn inspiratie voor 2015 is doorgaan op de ingeslagen weg.....met gestelde doelen
In 2013 ben ik begonnen met trainen op de fiets. Door auto ongeluk en hart operatie was mijn conditie weggezakt in een diep dal. Het begin bestond uit rondjes van 5 km, meer kon ik niet. Het trainen kostte veel tijd maar begon vruchten af te werpen.
In 2014 fietste ik in het voorjaar naar Denemarken, voor het eerst alleen met een klein tentje, in de zomer fietste ik in de Vogezen, en in het najaar grotere rondjes Nederland. Hoogtepunten: 110 km op een dag, 190 km in 2 dagen, bergen in de Vogezen bedwingen, afdalen met 64 km/u, gemiddelde per uur zien stijgen van 11 km/u naar 23 km/u, die gemiddelden steeds langer vasthouden....... maar ik ben er nog niet.
In 2015 wil ik mijn conditie nog verder verbeteren. Buiten mijn rondjes rondom woonplaats en verder heb ik de volgende doelen op het oog: De North Sea Cycle Route wil ik gaan oppakken in delen ( als mantelzorger kan ik nog geen 60 dagen van huis ). Wederom in het voorjaar de gehele kust van Jutland en Funen, in de zomer wordt het weer Frankrijk (afhankelijk waar de schilderende dames naar toe willen, maar ik zou het Franse deel van Langs de Frontlijn wel willen doen en in het najaar het Nl deel van de NSCR.
(En ik hoop in 2016 o.a. op het zweedse en noorse deel van de NSCR)