Additionally, paste this code immediately after the opening tag: crankstel - Forum Wereldfietser

crankstel

Goede middag,

sinds kort heb ik een mooie vakantiefiets.
Daarop is een Shimano crankstel gemonteerd (op een vierkante as).
Aan de binnenzijde van de crank is als type-aanduiding aangegeven:FC-M 340/341.
Na wat gegoogel heb ik voor mijzelf de voorlopige conclusie getrokken dat het hier waarschijnlijk gaat om een Shimano Acera crankstel, helemaal zeker ben ik hier echter niet van. Graag zou ik daar iets meer duidelijkheid over hebben. Kan een van jullie mij uit de droom helpen ? Als mijn conclusie juist is kunnen jullie mij dan ook iets vertellen over de kwaliteit van dit crankstel ?

Alvast bedankt.

Groeten, Harry.
Harry- schreef:FC-M 340/341.
Even googelen? Evt. spatie weglaten e.d.
Het is een goedkoop type maar er is niet veel mis mee. Alleen als je het crackstel lelijk vindt, het begint te kraken, je het veel te zwaar vindt of de bladen het na duizenden km versleten zijn ben je toe aan iets nieuws. Het is zeker behoorlijk betrouwbaar.
Leon
FC-340/341 is inderdaad Acera, zoals op google blijkt. Is misschien wat zwaar, maar volgens mij is er geen reden om je zorgen te maken over de kwaliteit. Betrouwbaar, zoals Leon al zegt.