Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Velgen van de Gazelle Allure - Forum Wereldfietser

Velgen van de Gazelle Allure

Even een tip voor mensen die een Gazelle Allure hebben gekocht!!
Wij hebben in september 2009 twee Gazelle Allure gekocht, nu blijkt dat regenwater in de velgen kan binnen dringen en de lak coating nu al aan het bladeren is dit hebben we aan Gazelle gemaild en foto's toe gevoegd.
Hun reactie is dat er nieuwe velgen naar onze dealer worden gestuurd waar ze vervangen worden en de oude velgen gaan voor onderzoek naar Gazelle terug.
Dit is een tip voor mensen met het zelfde probleem....
:wink:
Vraag gelijk om normale velgen in plaats van zo'n mal fantasiepatroon.
Wim
Wanneer Gazelle een nieuw wiel spaakt schiet je er hoe dan ook niet veel mee op..... :cry:
Wim schreef:Vraag gelijk om normale velgen in plaats van zo'n mal fantasiepatroon.
Wim
zal je ook wel aan een nieuwe naaf vastzitten
m-gineering schreef:
Wim schreef:Vraag gelijk om normale velgen in plaats van zo'n mal fantasiepatroon.
Wim
zal je ook wel aan een nieuwe naaf vastzitten
Denk van niet Marten, ze gebruiken normale naven hiervoor.
Simpeler is om gewoon dan een wiel van een medeo (met normaal patroon) te vragen, gazelle gaat toch zeker geen velg opsturen? Dat kost ze veel meer aan arbeid vergoeding.
hgdierx schreef:Hun reactie is dat er nieuwe velgen naar onze dealer worden gestuurd waar ze vervangen worden en de oude velgen gaan voor onderzoek naar Gazelle terug.
Ehm... wat valt er te onderzoeken? Dat probleem is allang bekend. Ook bij Gazelle. Het water loopt er via het ventielgat in. De wielen belanden gewoon in de oud-ijzer-bak en met de levering van een nieuw setje is het afgehandeld. "Onderzoek" is te duur.
Vraag je fietsenmaker ook gelijk even of hij er fatsoenlijke velglinten in wil leggen. ;)
Christophorus schreef:De wielen belanden gewoon in de oud-ijzer-bak en met de levering van een nieuw setje is het afgehandeld.
En dierx kan weer een jaar vooruit :D
Leon
Alle velgen lopen vol met water, soms boort de fabrikant een klein ontluchtingsgaatje zodat het er ook weer makkelijk uitloopt. Liggen er weer overal plassen op de marmeren vloer in de lobby :oops:

Op de verf aan de buitenkant heeft dat geen invloed, dat die er afvalt zal wel gewoon te wijten zijn aan het feit dat aluminium lakken zonder uitgebreide voorbehandeling altijd moeizaam is

@rvdh Gemiste kans van Gazelle dat ze niet ook een exotisch aantal spaken hebben toegepast ;)