Additionally, paste this code immediately after the opening tag: WereldfietserCafé Utrecht woensdag 28 mei 16:00 uur - Forum Wereldfietser

WereldfietserCafé Utrecht woensdag 28 mei 16:00 uur

Op woensdagmiddag 28 mei vindt om 16:00 uur het tweede WereldfietserCafé plaats! Na het succes van de eerste editie pakken wij graag door.
Droom je ervan om naar Berlijn, Rome, of zelfs helemaal naar Peking te fietsen? Dan vind je hier gelijkgestemden met dezelfde ambitie – én ervaren fietsreizigers die hun vragen, kennis en verhalen graag delen.

Bestuursleden van De Wereldfietser zijn aanwezig om ideeën en feedback over de vereniging met je te bespreken. Het WereldfietserCafé zit nog in de testfase en gaan we op andere plekken in Nederland navolging geven.

🚴 Extra energie nodig? Wij bakken ter plekke overheerlijke pannenkoeken – dé perfecte brandstof voor lange fietstochten! Volgens recept van bakker de bisschopsmolen uit Maastricht.
🍻 Eerste consumptie is van het huis! Pannenkoeken en overige drankjes zijn voor eigen rekening.
📍 Locatie: Cycle Hub Utrecht, Koningsweg 358, 3585 LE Utrecht
🚲 Fietsenstalling op eigen terrein, direct voor de ingang van het café
🅿️ Parkeergelegenheid bij naastgelegen sportvelden
🚶‍♂️ Op loopafstand van station Utrecht Lunetten
🚴‍♂️ 12 minuten fietsen vanaf Utrecht Centraal
🔹Kom je ook langs? We zien je graag op 28 mei om 16:00 uur, afloop om 19:00 uur.

Bijdrage: € 5,00
Van te voren aanmelden gewenst via https://wereldfietser.nl/activiteiten/o ... ct/139/276

Heb je specifieke vragen voor de andere gasten over een bepaald land of continent of een bepaalde route of reis stel die dan vast hier dmv een reactie op deze post.
Op 12 mei in de ochtend is de Fietshub getroffen door een heftige brand. Een groot deel van de fietshub is verwoest. De finish, dat is het Cafe is gespaard gebleven maar heeft veel roet/rook en waterschade.
Binnen in het Cafe zit alles onder het roet en de geur is niet te doen. Het terrein is afgesloten en wordt beveiligd.

Wat ik niet weet is of de 28e het Cafe weer toegankelijk is., maar zoals het eruitziet heb ik het vermoeden van niet. Het is echt een grote ramp voor de fietshub, en ik hoop ook van harte dat de boel weer hersteld gaat worden.
https://www.rtvutrecht.nl/nieuws/389158 ... l-overlast

:(
Zoals Robert al meldde, Utrecht Cycle Hub is getroffen door brand. Gelukkig kunnen wij het WereldfietserCafé laten doorgaan bij cultureel centrum De Kargadoor op de Oudegracht in Utrecht.
Een bewaakte gratis fietsenstalling is nabij op het Neude en Utrecht CS ligt op loopafstand.

Bij het WereldfietserCafé neemt Floor je mee op haar indrukwekkende fietstocht van vier maanden door Peru, Ecuador en Colombia. Inmiddels droomt ze alweer van een nieuw avontuur: fietsen naar en door Iran!

Laat je inspireren en meld je aan via:
https://wereldfietser.nl/activiteiten/o ... ct/139/276