Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Innotech 105 High tech Ketten-Fluid - Forum Wereldfietser

Innotech 105 High tech Ketten-Fluid

In de Rose-brochure kwam ik dit ketting-smeermiddel tegen. Het middel reinigt, lost (vuil) op, smeert en beschermt, als ik de reclame mag geloven. Aangezien ik tamelijk lui ben als het gaat om het onderhouden van mijn fiets, voelde ik mij meteen aangesproken. Heeft iemand ervaring met dit wondermiddel?

Gerd
Ik heb dat foldertje ook in de bus gehad. Prima zaak, Rose, maar ik vond het wel opvallen dat er allemaal spullen in stonden die ze naar mijn gevoel anders niet kwijt kunnen.
Maar het kan natuurlijk superspul zijn waarin nog niemand gelooft :wink:
Kortom: bestel een bus en laat het ons weten :D
Leon
Of het is een oplosmiddel, of het is een smeermiddel, dacht ik zo in mijn onschuld. WD 40 pretendeert ook zo´n combinatie te zijn, maar toen ik dat gebruikte sleet ik wel veel meer kettingen en tandwielen dan nu.
Wim
GerdC schreef:Het middel reinigt, lost (vuil) op, smeert en beschermt, als ik de reclame mag geloven.
Zou het gewoon petroleum zijn? :D