Ik zou adviseren om als regel de Michelinkaarten (schaal 1:400.000) als basis te gebruiken. De Geo-Estelkaarten kunnen dan hier en daar als aanvulling dienen omdat ze soms bij steden iets meer detail bieden. In het algemeen staat er echter weinig meer info op (wel de exacte ligging van campings bijvoorbeeld) en staan er veel meer fouten op.
Waar je de keuze hebt is Michelin Zoom (1:200.000) het beste. Maar die zijn er helaas maar van een paar regio's in Spanje zoals Costa del Sol.
Als voorbeeld de omgeving van Sevilla:
Geo-Estel: de ligging van de campings bij Dos Hermanos en Sevilla zelf is precies terug te vinden. Echter: de situatie van de snelwegen en rondwegen bij Sevilla is veel minder duidelijk weergegeven. Er ontbreekt zelfs een brug over de Quadalquivir die Michelin wel opneemt uiteraard! Tussen bijv. Sevilla en Carmona staan wel wat meer wegen ingetekend.
Veel meer wegen dan op de Michelin kaart vind je op de Geo-Estelkaart (Andalucia Occidental) ook ingetekend in de Coto Doñana. Die zijn echter lang niet allemaal begaanbaar of zelfs verboden zoals bijv ten westen van El Rocio. Michelin tekent die gewoon helemaal niet in.
Tussen Coria del Rio en Tobalina trekt Geo-Estel gewoon de weg door over de Quadalquivir. Bij mijn weten is daar geen brug (wel een pont)
Kort samengevat: je vindt echt wel meer info op de Geo-Estel maar ook veel meer fouten. Dus in combinatie gebruiken.
Luc