Additionally, paste this code immediately after the opening tag: het einde van het velglint? - Forum Wereldfietser

het einde van het velglint?

Ik vroeg me af of iemand hier al ervaring heeft met de veloplugs van velgenmaker Velocity: http://www.velocitywheels.com/default.asp?contentID=555 Het gaat om een soort plastic dopjes die je gebruikt in plaats van velglint. Het is flink lichter, en het lijkt makkelijker als je onderweg een spaak moet vervangen.
Wim
Wim schreef:Ik vroeg me af of iemand hier al ervaring heeft met de veloplugs van velgenmaker Velocity: http://www.velocitywheels.com/default.asp?contentID=555 Het gaat om een soort plastic dopjes die je gebruikt in plaats van velglint. Het is flink lichter, en het lijkt makkelijker als je onderweg een spaak moet vervangen.
Wim
Shimano heeft ervaring ;) http://www.cpsc.gov/cpscpub/prerel/prhtml09/09022.html
(de oplossing is een lintje!)

Zeker op een vakantiefiets is een thermische isolatie laag tussen binnenband en hete velg niet verkeerd.
m-gineering schreef:
Shimano heeft ervaring ;) http://www.cpsc.gov/cpscpub/prerel/prhtml09/09022.html
(de oplossing is een lintje!)

Zeker op een vakantiefiets is een thermische isolatie laag tussen binnenband en hete velg niet verkeerd.

In het Duits zag ik'm ook al staan:http://www.paul-lange.de/

Kortom: Velox band.
Zomaar een gedachte. In noodgeval van een gebroken spaak kun je volgens mij ook een stukje van de velglint eruit snijden en daarvoor leukoplast gebruiken.

Wim