Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Waar heb jij vandaag gefietst? - Pagina 27 - Forum Wereldfietser

Waar heb jij vandaag gefietst?

530 berichten
Sportivo Stelbent schreef:
za 07 mar, 2026 00:00
Ha heel mooi! Over een paar jaar een kleine Bridgestone museum beginnen. :P
Heb ik al eens voor een dagje gehad, in de vorm van een pop-uptentoonstelling van de drie mooiste exemplaren:
Smalspoormuseum Valkenburg.jpg
Ahhh kijk nou, hoe tof! :D
Rit van 195km door Flevoland en de Veluwe. Was nogal mistig, geen foto's gemaakt.
https://ridewithgps.com/trips/369635544
In het Brabantse land:
PXL_20260308_122736497.jpg
bast1aan schreef:
zo 08 mar, 2026 14:16
Rit van 195km door Flevoland en de Veluwe. Was nogal mistig, geen foto's gemaakt.
https://ridewithgps.com/trips/369635544
Een zeer respectabele afstand (en een mooie tweede gedeelte) en ondanks het soms bochtige traject een gemiddelde van bijna 37km/h. Heel netjes ook al is het met een velomobiel.
Je moet om vooruit te komen nog steeds trappen, en ook al wordt je geholpen door de aerodynamica ik doe het hem nog even niet na. Het verbaasd me overigens wel dat je met drie sporen (tenzij je een vierwieler hebt) toch nog die snelheid kan behalen, op mijn onverklede driewieler merk ik dudielijk verschil ten opzichte van de tweewieler voor wat inspanning en snelheid betreft (de tweewieler is sneller en heeft vanwege 1 spoor ook duidelijk minder weerstand)
non-fixie schreef:
vr 06 mar, 2026 18:51
Ook nu had ik wel weer een likeje (like-je?) willen geven. Echt jammer dat dit niet meer kan/mag.
Het is een kwestie van niet kunnen. Bij de laatste software-update van het forum bleek de extensie waarmee we plusjes konden uitdelen niet meer compatible te zijn met de onderliggende PHP-software. Het is beslist de bedoeling om dit op enig moment weer aan de praat te krijgen, maar momenteel liggen de prioriteiten elders.

Peter
Rijd zelf ook velomobiel, maar vind 37 over deze afstand ook echt snel (behalve dan voor het flevolandse traject). Ik reken altijd met 30 om te weten of ik ergens op tijd ben en dat is geregeld nog best optimistisch.
Fietsen op Majorca, elke dag een stukje
IMG_1737.png
Gewoon een rondje in de buurt. Voor het eerst in 4 jaar een lekke band (de vogels gebruiken de fietspaden om mossels te slopen en nu had ik pech met een stukje schelp in de vorm van een haaientand). Gelukkig was ik het repareren nog niet verleerd en het was lekker weer er voor.