Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Lekkage remgreep - Forum Wereldfietser

Lekkage remgreep

Vandaag heb ik een xplr groep op mijn gravel geplaatst. Alles is goed gegaan. Alleen blijven beide shifters een beetje nat rondom de opnieuw bevestigde remleiding. Op juiste nm vastgezet. Kan een druppeltje kwaad of toch maar een keer opnieuw installeren?
Wat gebeurt er als je de remmen inknijpt, komt er olie uit of remt het gewoon zoals verwacht. Als je besluit de aansluiting opnieuw te doen is het wellicht verstanding om ook meteen nieuwe olijven (die koperen knelringen) te monteren en daarna natuurijk weer je systeem bijvullen en ontluchten.
Wat Peter zegt: inknijpen en kijken of er olie uitkomt.
Het is een Sram groepset: rode olijf erop, torx pinnetje erin draaien en je bent klaar.

Kijk ook even op het forum van Fiets Magazine: https://www.fiets.nl/forum/viewforum.ph ... c14c9816df
Voorzichtig de leiding nog een heel klein beetje verder aandraaien zodat de olijf beter knelt.
Is er drukverlies?
Idd: olijfje, ding in olijfje, en de buitendraad, voorzichtig goed en stevig aandraaien. Desnoods kabel klein stukje inkorten zodat je opnieuw kan beginnen.
Ik denk dat de vragensteller ervandoor is (zoals helaas wel vaker gebeurd) jammer.
Daar lijkt het op ja...
Volgens mij had ik gelezen dat hij het met een nieuw olijfje opnieuw gemonteerd heeft. Maar weet niet of dat ook echt de oplossing was (ander forum)
welk forum was dat?