Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Raad plaatje! - Pagina 1968 - Forum Wereldfietser

Raad plaatje!

39352 berichten
Leuk om eens een foto uit India voorbij te zien komen!
https://maps.app.goo.gl/CZA7x1vLLh4RT4u96
Beurt terug naar stelvio73!
De nieuwe opgave:
1000015153.jpg
Ook wellicht in India. Misschien een optrekje van een maharadja met een Japanse tuin. Heb van alles geprobeerd. Wel apart zijn die footsteps.
India klopt. Nog een kleine stap en je hebt de oplossing.
Nu even niet, druk bezig met glas-in-lood ramen maken.... Op de onderstaande foto de helft klaar, op solderen na.
Laat ik aan anderen over die meer fietservaringen hebben met het Verre Orient.
20260227_124146.jpg
Dat het India zou zijn had ik ook al beetje gedacht, maar geen idee waar we hier naar kijken. Paar zoekopdrachten geprobeerd maar niets wat er op lijkt.
Gaan die voetstappen naar een kleine tempel of is dit misschien een hotel/ B&B ? En is dit wel via streetview te vinden?
Die voetstappen zijn cruciaal. Probeer met dat gegeven in het achterhoofd te mindmappen met India.

Er staan foto's van de plek op Streetview. Niet zoals van een hele straat, maar wel losse foto's.
Dacht dat het zoeken naar de bekende speld in de.......zou zijn. Maar toch heeft zoeken naar: voetstappen naar tempel india
uiteindelijk nog succes ook. Krijg dan na paar pagina's artikel over: Delhi Voetstappen van Mahatma Gandhi Halfdaagse Tour.
die site laat meteen die treden van dat opstapje zien.
en dan is streetview niet moeilijk meer om te vinden:
https://www.google.nl/maps/place/Huis+B ... FQAw%3D%3D
Helemaal goed, WillyW!

Het zijn inderdaad de laatste voetstappen van Ghandi, voordat hij begin 1948 door een Hindoe-nationalist werd vermoord. Het is een interessante plek om (met de riksja) langs te gaan als je een dagje New Delhi 'doet'.

Hieronder nog enkele foto's van de aardige gids, de eenvoudige slaapplek van Ghandi en een collage van wat er die tragische dag gebeurde:
1000015168.jpg
1000015170.jpg
1000015169.jpg
En door naar WillyW!
Nou, ik denk niet dat ik ooit nog in India ga fietsen.
Volgende plaatje is in elk geval wat dichterbij:
raadplaatje 213.jpg
Onder het blauw geblurde uithangsbord staat de naam Euronics, dat is een bekend elektronicaketen. Ik heb mijn smartphone ook bij zo'n Euronics-vestiging gekocht, maar dan in het Zweedse Ekshärad.
Maar de raadselfoto is zo te zien in Duitsland genomen en ik ben nog niet klaar met het afwerken van de Duitse adressenlijst....