Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Bestemming tips voor 4 maand reizen met zoontje (4) - Forum Wereldfietser

Bestemming tips voor 4 maand reizen met zoontje (4)

Hoi! We hebben onszelf 4 maanden vrij gegeven om met ons zoontje te gaan fietsen vanaf half april. (Hij fietst dan tandem met het follow-me systeem op zijn WOOM3 of zit op mijn zadelbuis zitje.) We zijn fit maar ook best zwaar bepakt met hem en kampeerspullen. We zijn benieuwd of jullie leuke tips hebben voor routes in Europa of eventueel daarbuiten? We willen de unieke kans van 4 maanden onderweg natuurlijk goed benutten voor een bijzonder avontuur :)

Dank alvast voor het meedenken!
Paula & Frank
Heb je dit boek Fietsen Met Kinderen al gezien?

Ook een (oude?) website mbt. fietsen met kinderen.

De Kleine Spaak.

Kleine Wereldreiziger.

Fietsend Vuurtje.

The Bike.

Sommige sites bevatten misschien nogal voor de hand liggend aan (voor jullie overbodige?) informatie.
Doch wellicht toch ook voor inspiratie.
Ooit eens in Het Laatste Nieuws gelezen over een koppel met 2 kleine kinderen die een fietstocht rond de Alpenging doen,maar op lage hoogtes , dus minder moeilijk.
Het vertrek was uit Belgie en ook voor zo'n 4 maand ofzo.
Vanwaar ze waren vertrokken, geen idee.
Of ze het gedaan hebben weet ik niet.