Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Camino Fietstransport - Pagina 2 - Forum Wereldfietser

Camino Fietstransport

Care4Luggage is mij goed bevallen.
Stuk goedkoper dan Soeters .
Naar Selvilla en terug vanaf compostela 500 euro inl fietstassen.
Soeters minimaal 750 euro.
Ze bellen netjes half uur van te voren als ze eraankomen.
Top bedrijf.
Beste vakantiefietsers,

In juni ben ik in 3 weken naar Rome gefiets, mijn eerste fietsvakantie. Veel gelezen hier (maar niets gepost). Nu doe ik een oproep, omdat ik er voor gekozen heb, voor vervoer terug uitrusting, gebruik te maken van Camino fietstransport. Ik heb fiets en bagage netjes achtergelaten bij het depot. Nu twee weken later (nog steeds) NIETS gehoord. Geen reactie meer op email, sms, whatsapp of telefoon.

Ik maak mij ernstig zorgen over mijn uitrusting. Bij Village Flaminio wel reactie, maar die was heeel kort: contact opnemen met Camino. Er stonden zeker 12 andere fietsen in het depot. Als er iets misgaat, dan ben ik niet de enige.

Wie heeft meer info of kan helpen??
Niet druk maken. Op de website van Camino FT staat letterlijk “ In het seizoen proberen wij vanaf onze partners uiterlijk alles 14 dagen later thuis bij U afgeleverd te hebben. Buiten het seizoen kan het langer dan 14 dagen duren.In geval van extreme drukte kan het vanaf onze partners langer dan 14 dagen duren.”

Deze 2 weken zijn bij u nipt om.

Onlangs is mijn fiets vanuit Porto bezorgd. Heeft na inlevering bij het precies 14 dagen 12 uur en 15 minuten geduurd.
Hallo JensNL,

Bedankt voor je reactie. Het gaat mij er niet om dat ik mijn uitrusting niet terug heb in 14 dgn! De opmerking over 14 dgn had ik voor mijn reis al gelezen! Het gaat erom, dat ik mijn gegevens volgens instructie heb doorgegeven, maar zie vervolgens dat mijn whatsapp niet niet gelezen wordt, dan komt er vanzelf een moment dat ik ga twijfelen. Vervolgens wordt er ook niet gereageerd op email. Als dan na 14 dgn mijn geduld op is, en ik vandaag persé wil weten wat de status is, lijkt mij dat niet vreemd. Vervolgens krijg ik dus géén gehoor met bellen, geen reactie op sms, whatsapp en email. En door het park Flaminio ook bepaald niet geholpen.

Hoe ingewikkeld is het om even te bevestigen dat het goed komt / mijn spullen op de planning staan, 'what ever'. Eén duimpje was al voldoende geweest.

Inmiddels is er contact geweest en afspraak voor afleveren. Ik heb excuses ontvangen én aanvaard en heb geheel vrijblijvend geadviseerd om iets te bedenken op de communicatie. Whatsapp kan ook automatisch beantwoorden, ik zeg maar wat.

Dat jij overigens nu nog precies weet hoeveel dgn, uren en minuten het geduurd heeft voordat je je spullen terug had geeft aan dat je er enorm op zat te wachten of cynisch bent. Ik denk dat laatste en dat vind ik een beetje flauw eerlijk gezegd.
Ik heb een serieuze vraag gesteld, misschien mijn zorgen voorbarig, maar hoe had ik dat dan moeten weten?

Groeten,
Roel
Ik zie werkelijke niets geks in de reactie van Jens, maar daar denk Roel blijkbaar anders over :lol: :lol:
Deze week snel onze tandem terug uit Girona gekregen via Camino. Goed partnerhotel en snelle service. Binnen een week fietsje thuis. Prima.
Alleen de prijs: 500 euro!
Vorig jaar vanuit Rome met Care4Luggage voor 250 euro. Dat scheelt echt veel!
Wij hadden Camino gekozen vanwege het partnerhotel.
Communicatie is inderdaad vaak maar één woord of OK maar daar hadden we verder geen last van.
Met andere woorden: goede service maar echt te duur!!