Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Waar laat ik mijn fietstransporttas voor twee weken in Londen? - Forum Wereldfietser

Waar laat ik mijn fietstransporttas voor twee weken in Londen?

We hebben met het gezin plannen gemaakt voor een lang weekend Londen. Met de trein.
Nu ga ik zelf 2 weken eerder weg om te fietsen door de UK mei eindpunt Londen voor een afsluitend weekend samen.
Dan kán ik met de trein heen en (met volledig gezin) weer terug. Maar dan moet volgens de Eurostar de fiets wel verpakt mee in een hoes, tas of koffer. Die heb ik. (volgens mij dezelfde als Poppink)

Maar, waar laat je zo'n grote tas als je 'm 2 weken later nog een keer weer nodig hebt?
Iemand tips?

Edit: Aanvulling.
- Boot heen, trein terug, hoes laten meenemen is niet echt een optie. Dan zadel ik iemand anders op met mijn probleem
- Kluisje huren op St Pancras is ook niet echt leuk: €280,- extra
- Flixbus is ook niet je-van-het... Wát een onchristelijke tijden. (no offence)
er zijn in de omgeving goedkopere opties te vinden, zie onder andere deze site; https://bounce.com/city/london/st-pancr ... gL4hvD_BwE
jwkeij schreef:
vr 29 nov, 2024 12:08
We hebben met het gezin plannen gemaakt voor een lang weekend Londen.
Maar, waar laat je zo'n grote tas als je 'm 2 weken later nog een keer weer nodig hebt?
Bij het hotel waar je met het gezin een lang weekend gaat vieren?
Topic afgesplitst van ander topic.
Tevens enkele teksten verwijderd die betrekking hadden op gewenste splitsing.
Flix schreef:
vr 29 nov, 2024 14:10
Bij het hotel waar je met het gezin een lang weekend gaat vieren?
Met afstand optie nr 1.

Optie 2 voor mij zou zijn om iemand te vragen via Warmshowers.
Shrek schreef:
zo 01 dec, 2024 10:52
Met afstand optie nr 1.
Dat kan je van afstand al vragen.
Mijn euvel met de transporttas is inmiddels al opgelost!
Het wordt een Rinko bag! Die is namelijk wél makkelijk op de fiets mee te nemen.
https://bikepacking.com/gear/make-your-own-rinko-bag/
Tot nu toe gaan de voorbereidingen goed.
Gelukkig ben ben ik goed in Tetris.
IMG_9944.jpg
IMG_9946.jpg
Je hebt toch geen vouwfiets speciaal voor je vakantie aan hoeven schaffen? Want dat vertelde je er in eerste instantie niet bij. Dat had bij het geven van antwoorden misschien ook nog wel meegeholpen.
_Peter_ schreef:
wo 05 feb, 2025 16:26
...vouwfiets...
Waar zie jij een vouwfiets?
Dit is geen vouwfiets, maar een opgevouwen 29'er gravelbike. :wink:

Dit kost een half uurtje om weer rijdbaar en ingepakt te vertrekken, maar ik ga er vanuit dat het zo moet lukken.
@peter Een Brompton G-Line staat wel op de wensenlijst.
Ik snap ook wel dat dit geen brompton/dahon is maar wij wisten denk ik niet dat je fiets zo compact op te bergen is en daarmee ook makkelijker in de trein meekan. De tas is dan ook een stuk compacter dan ik dacht.
Edit: ik zie dat bovenstaande reactie is aangepast, en daarmee is de reactie die ik hier had geplaatst niet meer relevant.
_Peter_ schreef:
za 08 feb, 2025 00:30
maar wij wisten denk ik niet dat je fiets zo compact op te bergen is en daarmee ook makkelijker in de trein meekan.
Nee, klopt, hoor. Dit wist is toen ik dit topic opende ook nog niet.
Grote voordeel is nu wel dat ik zéker weet dat de fiets in de Eurostar mee mag. Binnen de UK en op de boot naar Isles of Scilly hoef ik nu niet extra te reserveren.
Lekker bezig! Ik kan het op de foto natuurlijk niet zo goed zien, en je hebt vast meerdere manieren geprobeerd, maar het lijkt nu alsof je hoods en brifters uitsteken. Als je je stuur juist omdraait, zodat je brifters aan de binnenkant zitten, en hooguit de uiteindes van je stuurbocht uitsteken? Is het dan minder kwetsbaar? Ik zou ook de achterderailleur loshalen als dat niet te moeilijk is en met een rijgstripje/tiewrapje tussen je achterbrug hangen. Als die verbuigt krijg je hem zo slecht afgesteld.
Dit zijn foto's van de allereerste test-run, hoor. Ben band dat ik dit nog 768x ga doen voordat ik wegga.
Voor het stuur moet ik nog een goed plekje vinden. Derailleur is geen probleem, die is draadloos en kan ik er zo afhalen en op zak steken.