Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Help!Falende Vaude Aqua back pro en zit in Japan potverdrie! - Pagina 4 - Forum Wereldfietser

Help!Falende Vaude Aqua back pro en zit in Japan potverdrie!

JaapG schreef:
Georg schreef:Ik denk altijd; Ortlieb heeft dit soort tassen uitgevonden, dus die zullen het wel het beste kunnen. Vaude is toch een beetje een 'B'-merk naar mijn idee, ook wat andere artikelen betreft. Ortlieb is een specialist.
De designers van Vaude zijn afkomstig van Ortlieb.....uit onvrede jaren geleden geswitched.
Dat zegt genoeg. Designers maken tassen mooi. Ingenieurs maken ze sterk.
Heeft iemand al ervaring met de nieuwe thule tassen.

Mario
:shock:
Ik ben blij voor Janneke dat het uiteindelijk mooi is opgelost. Nog steeds alles heel Janneke?
Guus

Ik vroeg dit omdat Eric van de vakantiefietser vertelde dat mensen misschien eens de nieuwe Thule tassen moeten kopen i.v.m. de problemen die onstaan bij de vaude/ortlieb tassen.

Mario
supermario schreef:natuur

Ik vroeg dit omdat Eric van de vakantiefietser vertelde dat mensen misschien eens de nieuwe Thule tassen moeten kopen i.v.m. de problemen die onstaan bij de vaude/ortlieb tassen.

Mario
O, sorry voor de onduidelijkheid. Die Smiley was helemaal niet voor jouw vraag bedoeld. Ik reageerde eigenlijk meer verbaasd over de strekking van het hele onderwerp. Iemand die overal op de wereld fietst en een soort "noodoproep" doet. Als je dan gaat lezen is er eigenlijk helemaal geen acuut reisprobleem, maar meer een winkelier/garantieprobleem.
supermario schreef:Guus

Ik vroeg dit omdat Eric van de vakantiefietser vertelde dat mensen misschien eens de nieuwe Thule tassen moeten kopen i.v.m. de problemen die ontstaan bij de vaude/ortlieb tassen.

Mario
een eigen topic over Thule ervaringen is misschien handiger en duidelijker,
dit topic ging over kapotte Vaude tassen ;-)