Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Manta zadel - Pagina 2 - Forum Wereldfietser

Manta zadel

Eric Schuijt schreef: grappig je hebt tegenwoordig ook de Brooks Imperial zadels; die hebben precies zo'n gleuf. Ook getest en ook OK bevonden.
Klopt, vandaar de benaming die ik aan mijn gefröbel gaf. Maar die imperial is er alleen in de B-17 uitvoering, meen ik. Een klein voordeel van de Conquest t.o.v. de B-17 vind ik de vering, al levert dat soms wel wat meer gepiep en gekraak op.
Daar ben ik bij dat Manta zadel ook wel benieuwd naar, maakt het ding lawaai tijdens het fietsen?
Ja, hij kreunt soms. Al dacht ik eerst dat het mijn riem was.
Eric, wat was eigenlijk je eindoordeel? Ik had gisteren een Warmshowers-gast die op een (gesponsord) Manta-zadel reed. En dat voelde bij het uitproberen na 30 seconden echt wel als iets dat zou kunnen werken. Moet ik er 'ns eentje gaan regelen of niet?
Als je wilt mag je hem een paar weken lenen hoor. Het is een waar kunstwerk dus hij staat mooi op onze kaartenkast in de winkel.
Ik weet niet eens of hij nog verkocht wordt.