Additionally, paste this code immediately after the opening tag: manometer - Pagina 2 - Forum Wereldfietser

manometer

Inge1 schreef:Ave Gone - zit wat in maar welke "gewone" manometer zou je dan aanraden?
Voor op reis heb ik een pomp met manometer, de Topeak Turbo Morph. Prima ding, maar gezien het lage aantal lekke banden vind ik die pomp toch wat zwaar.
Thuis heb ik een of andere (een SKS?) grote kunststof pomp van de gewone fietsenmaker, met manometer. Dat pompt toch het gemakkelijkste met 5 fietsen in het hok.
Voor de gewone rondjes heb ik nog steeds een oude lange plastic framepomp, zonder manometer. Die zijn het lichtste.
Met losse manometers heb ik geen ervaring.
OK - duidelijk. Heb zelf op de MTB een Lynze pomp zitten en voor het groningse stalen raspaard ook een turbo morph gekocht.

Voor thuis heb ik een pomp van de Lidl staan (zelfde die morgen weer in de winkel ligt) en die doet het ook prima.

Framepomp is voor mij niet handig - kan ik niet genoeg druk mee opbouwen.

Ik dacht nav je opmerking dat je en losse manometer had, vandaar.