Additionally, paste this code immediately after the opening tag: fietsen in London. - Forum Wereldfietser

fietsen in London.

Binnenkort fiets ik van Dover naar London. GPX -file Dover => Greenwich vond ik op het net . Het is een gedeelte van de LF5.
Wie kan me helpen met info over een fietstoerke langs de bijzonderste bezienswaardigheden in London. Eventueel met gpx file... want die vind ik niet.

Alvast dank,

Piet
Het is leuk om langs het Regent's Canal te fietsen. Het begint aan de Theems in oost-Londen en gaat via Islington richting Hyde Park (zie http://www.gps-routes.co.uk/routes/home ... ycle-route).

Vergeet ook niet (te voet) langs te zuidoever van de Theems te gaan, een mooie route is tussen de Tower Bridge en de London Eye met uitzicht op The City, St Paul's Cathedral, the Millennium Bridge en ook kom je langs Tate Modern. Tegenover de London Eye liggen de houses of parliament. Als je de Millennium Bridge oversteekt ben je zo bij National Gallery (erg de moeite waard).

Groetjes,

Willem
De weg die de hart van Engeland route volgt gaat ook langs een groot deel van de bezienswaardigheden. Informatie hierover kun je bij mijn reisverslag vinden. Daar staat ook de track van wat we gefietst hebben.

Afbeelding
dank, dank.... 't is al lang geleden dat ik in London was. Ik zie er al naar uit.

Piet
Wij hebben enkele jaren terug met plezier van de Bike maps van London Transport gebruik gemaakt, zie:

https://www.tfl.gov.uk/modes/cycling/routes-and-maps

Het zijn weliswaar ouderwetse papieren kaarten, maar wellicht toch bruikbaar.

Roelof
Een beetje off-topic maar reken erop dat voor de fietser de 'dynamics' met het Londonse stadsverkeer 'quite different' zijn dan hier en dan vooral met .... de bussen van TfL. Ik zeg dit overigens niet als London-fiets-ervaringsdeskundige maar ik ben veel in London en zie eea gebeuren en kan zelfs (oh wat zeg ik nu) soms enig begrip opbrengen voor de frustraties van automobilisten en buschauffeurs voor de stijl van sommige fietsers daar.

Als dit teveel reacties losmaakt dan moeten we misschien verder in Kletspraat.
In 2012 waren er Olympische Spelen in London en de stad was toen bezig hoogwaardige fietspaden aan te leggen. Die zijn nu waarschijnlijk al klaar:

http://tinyurl.com/nl4qomq

Ik vond bestuurders van gemotoriseerde voertuigen beleefd. Ze toeteren nooit, wachten geduldig achter je tot het kan om je in te halen en in enkele gevallen waarschuwen ze voor gevaar. Dat doen andere fietsers ook als ze zien dat je weg niet kent. In enkele gevallen kreeg ik ongevraagd de beste tips om mijn bestemming te bereiken. Ik heb zonder gps en grotendeels zonder kaart van kust naar kust gefietst. De bewegwijzering was redelijk en de enige moeilijke medeweggebruikers waren de voetgangers in de steden.

Veel plezier.