Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Track maken in Garmin 450t - Forum Wereldfietser

Track maken in Garmin 450t

Ik ben al enige tijd aan het verkennen van alle mogelijkheden welke mijn Garmin 450t te bieden heeft. Wat betreft het maken van routes begin ik het aardig te snappen.
Je kunt een route overzetten op het toestel en dan bekijken en op Ga drukken, de geplande route wordt dan getoond.
Nu heb ik echter een track overgezet van een LA wandelpad en wil dit bekijken, dit lukt inderdaad. Maar wanneer ik vervolgens op Ga druk laat het toestel alleen mijn thuisadres zien en niet het startpunt van de route :(
Wie van de techneuten op dit forum kan mij hierin adviseren?

Jan
Ja, dat zijn een van die verborgen opties waarvan ik denk waarom kunnen ze dat niet wat eenvoudiger ontwerpen bij Garmin? :x

-Je moet zorgen dat de GPS modus in de demo stand staat
-Ga naar het satellietscherm (onder het batterijsymbooltje klikken op de balkjes)
-Klik rechtsonder in het scherm

Daarna kan je een punt op de kaart selecteren om een nieuwe positie in te stellen van waaruit je de route kan berekenen.