Er is ook geen superioriteit te vinden bij een riem. 'T is gewoon een riempje waardoor je je fiets niet meer hoeft te smeren en je Rohloff naaf (de afstand dan) niet meer hoeft af te stellen. Niet meer en niet minder. Je fiets er geen km harder of verder door. Je krijgt alleen meer luxe.
Het is ook niet iets waar je voor of tegenstander voor hoeft te zijn. Het is gewoon een product waar je wel of niet voor wilt betalen.
Deze discussie kan je voeren tussen canon en nikon, windows en mac. Geloof niet dat er ooit een winnaar uit tevoren is gekomen.
En ook bij de discussies tussen canon en nikon, windows en mac werden argumenten gebruikt die voor de reguliere vakantiefietser/wereldfietser van geen enkel belang zijn.