Heb je ook nog foto's (ben erg visueel ingesteld!

Additionally, paste this code immediately after the opening
tag:ad1 Prachtig zo'n sanctie, het is immers zijn territorium. Hier kan ik van genieten. Zo werd ik eens vermanend toegesproken door een geestelijk mindervalide jongeman, die daar op wacht stond en zei dat ik niet binnendoor over het gazon mocht rijden bij een (oversteek)wybertje. Ondanks dat iedereen dat deed en er een diep fietsenspoor over het gazon was getrokken, ben ik teruggereden en heb m'n excuus aangeboden. Ik heb hem toevertrouwd dat ik het waarschijnlijk nooit meer zou doen.Leon schreef:Fietsen in de driehoek Eisenach-Coburg-Fulda in de deelstaten Thüringen, Bayern en Hessen (D).
Waarschuwingen:
* Let op voor de Notarzt in Klein-Schmalkalden. Hij dacht dat ik hem niet gezien had maar blind de weg op fietste en kreeg een preek.
* Op de niet omheinde camping aan de Lütschetalsperre kwam ik 's nachts drie flinke damherten tegen na het doen van een plasje. Het is maar dat je het weet.
Gezondheidsaspecten:
Houdt rekening met tekenbeten, ze komen daar veel voor.
Groet,
Leon