Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Forum Wereldfietser - Zoek
Binnenkort gaan wij fietsen in de VS, ik heb begrepen dat daar niet overal bereik is. Omdat ik een oude vader heb, waar iets mee kan gebeuren, neem ik een satelliet telefoon mee.
Weet iemand of en hoe je oproepen kunt ontvangen op een satelliet telefoon?
Ja klopt, we gaan op wereldreis en weten nog niet precies waar heen. Denken nu aan zuidelijk Afrika.

Dank voor alle reacties. Ik sluit het hiermee af.
nee eigenlijk alleen voor noodgevallen. Onze dochter heeft in Saudi Arabië gewoond, waar je vaak uren rijden van de bewoonde wereld zit en drukte ons op het hart vooral niet zonder satelliettelefoon te gaan.
Dank voor jullie reacties.
Tot nu toe hebben wij hem ook nooit nodig gehad maar we waren laatst een paar dagen in (voormalig oost) Duitsland en hadden daar behoorlijk slecht bereik. Vandaar mijn vraag.
Heeft iemand ervaring met een satalliet telefoon? Zo ja, welk advies kun je me geven? Waar moet je op letten etc.

Als je nog één hebt liggen die je niet meer gebruikt, heb ik hiervoor wel belangstelling.