
.
yolo!
Additionally, paste this code immediately after the opening
tag:Inderdaad. Inmiddels heb ik via Tweakers een link gekregen waarin een aansluitschema beschreven staat. Voor de geïnteresseerde: https://www.zwiebelfam.nl/de-laadpaal-a ... orziening/ Campertools.PeterVanRijn schreef: ↑vr 28 mar, 2025 12:40Misschien heb je meer kans op een reactie op het forum van Tweakers.
En Inderdaad het is mogelijk om stroom af te tappen via een (openbare/auto) laadpaal. Zie mijn reactie op het bericht van PeterVanRijn.DaVinci schreef: ↑vr 28 mar, 2025 13:03Als ik deze verkoper mag geloven dan moet dat lukken.
https://www.laadkabelwinkel.nl/ratio-ad ... aar-schuko
"Aftappen" want voor nop krijg je bij de laadpaal de accu niet vol.stroom af te tappen
Beste Gerr,gerr schreef: ↑zo 30 mar, 2025 11:35Dit zou inderdaad prima moeten gaan. Maar het praktisch nut ontgaat me een beetje. En bovendien zijn er drie nadelen: een plek bij de laadpaal is voor auto's bedoeld, een verloopstekker én de gewone lader nemen tezamen aardig wat ruimte in, een laadpas is nodig.
Een echt voordeel is ontbreekt. Want een fiets is bij een laadpaal niet plots sneller vol. Dus een gewoon, alomaanwezig stopcontact, lijkt me het doeltreffender. Zeker bij een fiets met uitneembare batterij, zodat die laatste naar het stopcontact valt te brengen.
"Aftappen" want voor nop krijg je bij de laadpaal de accu niet vol.stroom af te tappen