op de bovenste, ik heb de neiging het een Pedersen te noemen, heb ik laatst een stukje gereden: dat reedt erg comfortabel en er zat best gang in (ondanks erg rechtop-positie)
Op die Strida kun je maar een klein stukje fietsen, dat is meer een designer-fiets dan een praktische fiets. De Pedersen is iets waar je zeker comfortabel lange afstanden mee af kan leggen. Goedkoop zijn ze helaas niet. Frame (met zadel vanaf 1500 euro)
Al in april 2015 gefotografeerd, maar er staat een Museumshop achter het Rijksmuseum in Amsterdam, die ook fietsen verkoopt. Prijs € 1499,--
Niet prettig zonder spatborden bij dit rotweer als vandaag.... https://sandwichbikes.com/
Wel een uitdaging om met die buitendiameter van de band zo'n tandem toch licht te vertanden binnen de tandem-tandwiel-limieten van Rohloff. Zo'n 29x3.0 band is wel serieus groot