Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Aantrekkelijke fietsroute gezocht - Forum Wereldfietser

Aantrekkelijke fietsroute gezocht

Beste leden,

Vorig jaar ben ik met twee vrienden van Antwerpen naar Dijon gefietst en het plan was om dit jaar van Dijon naar de zuidkust van Frankrijk te fietsen. Door tijdgebrek is het echter onmogelijk gebleken om deze afstand plus twee reisdagen in te plannen.

Wij zijn nu dus op zoek naar een alternatief waarbij we in acht dagen - zaterdag vertrek, zondag thuiskomst - ongeveer 550 tot max. 750 km kunnen fietsen en ook een rustdag in kunnen plannen. Zelf zitten we te denken aan Dunkerque - Dover - Eastbourne - Portsmouth - Salisbury - Reading - London - Harwich, maar ik kan geen reeds uitgestippelde routes voor deze route vinden, en aangezien wij voor zeker willen gaan is dat misschien niet het handigste.

Weten jullie wellicht een alternatief waarbij wij alsnog een mooie reis kunnen maken die ook nog eens te behappen valt? Bij voorbaat dank!
In de mei vakantie hebben wij een ronde van ongeveer 550 gefietst in Engeland. Met de boot van IJmuiden naar Newcastle. Toen via de Reivers route naar de westkust gefietst en via de C2C weer terug. Dat is goed te doen binnen die tijd.
Visueel weergegeven als
Afbeelding

Wij vonden het een erg mooi rondje. Je kunt wat verslagen lezen beginnend bij deze link (en dan steeds de volgende dag kiezen)