Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Ride of My Life: The Story of the Bicycle - Forum Wereldfietser

Ride of My Life: The Story of the Bicycle

donderdag 16 september om 00.20 uur (eigenlijk 17 september) BBC2
In Ride of my life reist fietsfanaat Rob Penn de wereld rond, op zoek naar de allerbeste onderdelen voor de fiets van zijn dromen. Het frame komt van een ambachtsman in Stoke–on–Trent, de wielen van een hippie uit Californië. Een erg leuk eerbetoon aan de tweewieler.

http://www.uhier.com/?p=2057

Gideon
Voor de minder geduldigen onder ons: is ook al te zien op Youtube, erg leuke docu. Uiteraard kiest hij voor staal en een Brooks 8) :wink:
pedalman schreef:Voor de minder geduldigen onder ons: is ook al te zien op Youtube, erg leuke docu. Uiteraard kiest hij voor staal en een Brooks 8) :wink:
Deze?
http://www.youtube.com/watch?v=cj4iu8w5 ... r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=9QrakO04 ... r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=LnIGkrcA ... r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=FdFikise ... r_embedded

Gideon
Inderdaad! Geweldig ook om die ouwe hippies nog eens op hun (inmiddels goud waard zijnde) clunkers in actie te zien. Good times.
Ik heb hem gisteren gezien (had hem opgenomen). Leuk verhaal. Een stukje geschiedenis van de fiets erbij. En mooi om te zien waar die onderdelen nu allemaal vandaag komen en hoe ze gemaakt worden.
Wat me opviel was dat hij blijkbaar weinig voorbereid had. Het leek wel of hij op de bonnefooi op de stoep van de fabrieken stonden. Soms werd hij dan ook niet toegelaten.
Het tweede wat me opviel was dat hij zegt dat de beste onderdelen niet de duurste hoeven te zijn. Maar als ik zie wat hij aftikt voor de onderdelen (€ 1800 voor een Campignola setje) dan verbaast het me dat de fiets 'maar' iets van 4000 pond kost.
Leuk! Vooral het stukje over Brooks vond ik interessant.

Alleen jammer van de kleuren (Oranje/Blauw) en de onleesbare zilveren letters (op het oranje). Bovendien kan het lettertype echt niet meer (Times New Roman?).

Dat mooie stoere zwarte race stuur en dan een circus van blauw/oranje/zilver :cry: .

Maar goed, smaken verschillen :D !
Bas1988 schreef:
Maar goed, smaken verschillen :D !
Ik was tenminste gauw klaar mee, hij kan niet eens een snelspanner vastzetten ;)