Het ligt eraan waarvoor je naar de fietsenmaker gaat. Als het is om wat op te halen en dan zelf te gaan verwerken, dan maakt het niet zoveel uit.
Reinder van Bike Service Baflo is een prima vent, maar *ik* vind dat hij van vakantie fietsen niet zoveel verstand heeft. Wel van 'gewone' stadsfietsen en electro bikes. En ik heb liever dat zijn assistent van mijn fiets afblijft maar zelf is het een redelijke vakman.
Van Poort in Winsum heb ik eens meegemaakt hoe hij zijn (buitenlandse) personeel behandelde. Ik heb mijn spullen terug gelegd en ben weggegaan. Zegt niets over zijn skills als fietsenmaker.
In Groningen is Cycletrent een redelijke zaak met veel spullen en ook wel vakantiefiets gericht. Daarnaast hoor ik ook goede verhalen over Dik maar daar ben ik zelf niet geweest.
Tenslotte zweer ik bij een fietsenmaker in Kiel-Windeweer. Maar dat is waarschijnlijk al bekend...