Additionally, paste this code immediately after the opening tag: Volendam naar Jerusalem - Forum Wereldfietser

Volendam naar Jerusalem

Hoi allemaal!!

Over 2 weken begin ik aan een nieuwe fietsreis. De reis begint in Volendam en vanuit daar fiets ik vervolgens door Duitsland, Oostenrijk, Slowakije, de Balkanlanden, Griekenland, Turkije, Syrie, Libanon en Jordanie om als eindbestemming Jerusalem in Israel te bereiken. De tocht zal ongeveer 6 maanden duren. Ik heb er deze keer ook een goed doel aan gekoppeld en dat is een lokale stichting die een kleine gemeenschap in het oosten van Congo ondersteund.

Voor mij de eerste keer dat ik Europa per fiets ga verkennen, heb namelijk alleen fietservaring in andere continenten. Het is moeilijk om over zoveel landen tips en hoogtepunten te vragen maar als er iemand echt nog een plekje weet die ik niet mag overslaan, of een niet te missen wonderschone sluiproute of gezellig hostel in wat voor land dan ook dan is alle bruikbare info uiteraard van harte welkom!

Mijn reis is te volgen op www.fietsenvoorcongo.nl en zal vanaf 2e pinksterdag aanstaande geregeld worden aangevuld met de laatste ontwikkelingen van de reis.

En misschien tot ziens onderweg!

groet,

Wouter
Zes maanden? Dat is een zee van tijd, en je neemt nog de meest directe route ook. In dat geval zou ik zeggen: neem wat omweggetjes. Albanië is de moeite waard!
Ah, je gaat al via Albanië.

Hoe kom je aan die route? Ik wil zelf ook naar Jeruzalem fietsen en zou het na Griekenland niet meer weten.
Ja ik heb inderdaad veel tijd, maar ik weet hoe langzamer men reist, des te meer men ziet. Ik ga ook via de Balkan landen en dan via het zuiden door Griekenland. Het zal niet meevallen in die hitte daar rond die tijd. En in de vele steden die ik aandoe wil ik zeker enkele dagen per stad vertoeven, altijd leuk!

Niemand info over Koerdistan?